• cs
 • de
 • en
 • ru
 • Tisková zpráva

  Léto na lodi s Goťákem jak má být. S dobrými drinky a kulturními programy

  K létu neodmyslitelně patří zábava, a ukotvení lodi s výstavou GOTT, MY LIFE na náplavce k prázdninovým radovánkám přímo vybízí. Proto se organizátoři výstavy rozhodli zpestřit návštěvníkům odpoledne a večery jak kulturními programy, tak i posezením v originálním Aperol baru, který je v dalekém širokém okolí jediný svého druhu.

  „S příchodem letních prázdnin a dovolenkového období se výrazným způsobem zvýšil zájem o expozici. Loď s luxusními výhledy s panoramaty Pražského hradu a  jeho okolí navíc příchozí láká k trávení delšího času na palubě. To jsme jim chtěli zpříjemnit, tak jsme pro ně nachystali Aperol bar na horní palubě, který je otevřený denně do půlnoci. Od pondělí do pátku od 16, o víkendech pak již od 11 hodin,“ říká organizátor výstavy Richard Fuxa.

  Letní pohodu navíc umocňují kulturní programy, které jsou produkovány od středy do pátku. Představují se na nich hudebníci, jejichž rozmanité styly souznící s letními náladami dodávají tu správnou prázdninovou atmosféru. Na palubě tak zní pop, jazz, gospel, gypsy jazz, soul, roots music, swing, folk, funky nebo jazz acoustic.

  Kompletní přehled kulturních produkcí včetně jejich začátků najdete na www.gottmylife.cz v sekci Celebrity Café.

  Výstavu pořádá Nadační fond Richarda Fuxy ve spolupráci s Národním muzeem. Je otevřena každý den v týdnu včetně pondělí od 10 do 20 hodin.


  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.gottmylife.cz/www/wp-content/themes/gottmylife/single.php on line 24

  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.gottmylife.cz/www/wp-content/themes/gottmylife/single.php on line 25