• cs
 • de
 • en
 • ru
 • Tisková zpráva

  Výstavu prozářil exkluzivní exponát

  (Praha, 31. července 2017) – Zcela výjimečný exponát doplnil v pátek 27. července výstavu GOTT, MY LIFE. Návštěvníci mají nově kromě více než tisícovky vystavených věcí z Gottova života neopakovatelnou možnost zhlédnout také šaty, které oblékla dcera Karla Gotta, Charlotte Ella, u příležitosti slavnostního vyhlášení ankety Český slavík Mattoni 2016, kde přebírala cenu za svého otce.

  Originální a jedinečné šaty z dílny sourozenců Ponerových, které jsou posety 40 Slavíky z českých broušených kamenů potažených pravým zlatem, byly na výstavě vydraženy za neuvěřitelných 200 000 Kč pro neziskovou organizaci Můj nový život.

  Jejich nový majitel však chtěl, aby je mohlo stále obdivovat co nejvíce lidí, a tak nám je za výstavními účely zapůjčil. Jedná se skutečně o krásné šaty s ještě hezčím příběhem, a tak jsem rád, že je můžeme zde na výstavě ukázat všem návštěvníkům a fanouškům Karla Gotta“, říká organizátor výstavy Richard Fuxa.

  Výstavu pořádá Nadační fond Richarda Fuxy ve spolupráci s Národním muzeem. Je otevřena každý den v týdnu včetně pondělí od 10 do 20 hodin. Do konce prázdnin navíc návštěvníci mohou využít speciálních zvýhodněných letních cen vstupného.

  Projitím expozice nemusí letní zážitek zdaleka končit. Loď, na které je výstava pořádána, nabízí také příjemné posezení ve stylové kavárně či na vrchní palubě v Aperol Baru, ze kterého je výjimečný výhled na Pražský hrad a další pražská panoramata. Večery pak zpestřují hudební produkce rozličných stylů.


  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.gottmylife.cz/www/wp-content/themes/gottmylife/single.php on line 24

  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.gottmylife.cz/www/wp-content/themes/gottmylife/single.php on line 25