• cs
 • de
 • en
 • ru
 • Tisková zpráva

  Za samé jedničky na Goťáka zdarma. A mládeži ještě něco navíc

  (Praha, 29. června 2017) – Žáky základních škol a studenty středních, kteří se prokážou na pokladně od pátku 30. června do neděle 2. července vysvědčením se samými jedničkami, organizátoři výstavy GOTT, MY LIFE ocení bezplatným vstupem. To navíc není jediné, co pro děti a mládež chystají. Spouští také hned dva programy, které jim návštěvu expozice promění v interaktivní zážitek. A rovněž komentované prohlídky, ty jsou však určené všem zájemcům napříč všemi generacemi. Programy jsou připraveny pro skupiny.

  „Bylo nebylo... Ale pozor, toto není pohádka! Příběh, který skupinám povíme, se skutečně stal! Chcete slyšet příběh hvězdy? Nebo si ho rovnou sami zažít? Jeden den (s) Gottem není jenom dnem jeho života, ale taky naší společné historie. Jeden den (s) Gottem je možností vyzkoušet si, jaké je to vystoupat až ke hvězdám,“ láká k programu s názvem Jeden den (s) Gottem Michal Kučerák, který tyto programy připravil ve spolupráci s Jiřím Raitermanem.

  Jeden den (s) Gottem je hodinu a půl trvající program pro školy či příměstské tábory, uzpůsobený ve dvou variantách pro dvě věkové kategorie. Pro děti od 6 do 10 let a dále pak pro děti a mládež od 11 do 16 let. „S Gottem“ je však myšleno obrazně, zpěvák se programů neúčastní.

  Dalším pak je program s titulem DJ Fan Gott. „Výstava GOTT MY LIFE nabízí jedinečný pohled na život žijící legendy; člověka, který je synonymem populární kultury. Pro děti a žáky se výstava stane materiálem, který mají zremixovat a sami tak uvažovat o tom, co je na Gottovi a jeho životě nejvíce zajímá. Nejde jenom o interakci, ale přímo o možnost manipulovat s obrazem, který pro nás Karel Gott svojí aktivní kariérou připravil a připravuje. DJ, který míchá obraz hvězdy jako hudbu. FAN jako fanoušek, který se na něj a na jeho obraz dívá,“ přibližuje Michal Kučerák. Tento program je určený vyšší věkové skupině, od 11 do 16 let a stejně jako první je naplánován zhruba na devadesát minut.

  Hodinové komentované prohlídky, během nichž účastníci zažijí celý příběh Karla Gotta, ocení zejména mládež ve věku od středních škol a dospělí. Všechny programy je nutné rezervovat dva týdny předem na emailu rezervace.gottmylife@gmail.com.

  Že je výstava poutavá i pro děti základních škol, se ukázalo včera, kdy se komentované prohlídky expozice zúčastnily školní třídy, které navštěvují dcery Karla Gotta – Charlotte Ella a Nelly Sofie. Děti výstava zaujala, pokládaly v závěru i poměrně zvídavé dotazy.

  Výstavu pořádá Nadační fond Richarda Fuxy ve spolupráci s Národním muzeem. Je otevřena každý den v týdnu včetně pondělí od 10 do 20 hodin. Od července navíc zavádí letní ceník vstupného.


  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.gottmylife.cz/www/wp-content/themes/gottmylife/single.php on line 24

  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.gottmylife.cz/www/wp-content/themes/gottmylife/single.php on line 25